Skip to content

У Дніпрі на ж/м Лівобережний-3 встановлюють сучасні комфортні зупинки

Михаил Чернов

Михайло Чернов

На ж/м Лівобережний-3 встановлюють зупинки - Наше Місто

В Дніпрі міські комунальні служби розвивають транспортну інфраструктуру, зокрема – оновлюють зупинки громадського транспорту. Такі роботи виконують в т.ч. у віддалених від центру мікрорайонах,повідомляє сайт «Наше місто».

Ще чотири сучасні та комфортні зупинки невдовзі встановлять для мешканців житлового масиву Лівобережний-3. Захист від дощу та вітру, комфортні сидіння, розклад руху транспорту та стовпчики, що відгороджують від проїжджої частини – такі зручності чекатимуть на пасажирів тут.

На ж/м Лівобережний-3 встановлюють зупинки - Наше Місто

Оновлення зупинок на проспекті Миру відбувається в рамках загальної модернізації інфраструктури на житловому масиві Лівобережний-3, який завдяки зусиллям міських служб Дніпра значно покращився за останній час.

Повністю новеньку зупинку фахівці створюють приблизно за місяць, пояснює Олексій Орєшин, головний інженер комунального підприємства “Транспортна інфраструктура міста”. На кожному об’єкті працює бригада з шести фахівців. Спочатку формують майданчик, який викладають сучасною бруківкою. Потім встановлюють власне конструкцію зупинки, наводять навколо лад. Під час робіт створюють пандуси, щоб маломобільні містяни мали можливість зручно пересуватися. Після оновлення на кожній зупинці зможуть розміститися понад 20 пасажирів. 

На ж/м Лівобережний-3 встановлюють зупинки - Наше Місто

– У нових зупиночних комплексів є багато переваг, головна – це безпека та комфорт пасажирів під час очікування транспорту, – зазначає представник КП “Транспортна інфраструктура міста”.

На ж/м Лівобережний-3 встановлюють зупинки - Наше Місто

Новенькі зупинки на Лівобережному-3 будуть готові та порадують місцевих мешканців вже у вересні. Дніпряни, що мешкають на цьому житловому масиві, задоволені тим, як комунальні служби оновлюють інфраструктуру:

– Зручна, гарна зупинка, – ділиться враженнями студентка Дар’я, яка регулярно користується громадським транспортом, аби дістатися до місця навчання та додому.   – Тут є сидіння, можна укритися від сонця або дощу.

На ж/м Лівобережний-3 встановлюють зупинки - Наше Місто

Загалом за останні роки в Дніпрі встановлено понад 200 сучасних та комфортних зупинок та зупинкових комплексів, зазначає Олексій Орєшин. Над вирішенням цієї важливої задачі працюють профільні міські служби, долучаються й приватні інвестори.  У 2023 році в нашому місті вже облаштовано 7 зупинкових комплексів,  в планах профільних служб   – побудувати ще 21 зупинку.

Тільки цифри

  • 1569 зупинок громадського транспорту налічується в Дніпрі
  • Понад 200 оновлених зупинок створили міські служби за останній час (з 2017 р.)

М.Чернов. Фото Володимира Федорищева

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: