Skip to content

Суд над патрульним у Дніпрі 31 серпня: стало відоме рішення

Суд над патрульним у Дніпрі 31 серпня - Наше Місто

Сьогодні, 31 серпня, у Кіровському суді Дніпра відбулося резонансне засідання з приводу обрання запобіжного заходу патрульному Єгору Звонкову, котрий 29 серпня смертельно поранив водія на пр. Івана Мазепи. Суд прийняв рішення відпустити його під домашній арешт, повідомляє сайт «Наше місто» з місця подій.

Засідання тривало більше двох годин. Прокурори вимагали обрати запобіжний захід поліцейському – 60 діб арешту без права внесення застави.

Сторона захисту заявила, що достатньо особистого зобов’язання чи, максимум, – домашнього арешту.

 «Суспільство знає більше. Люди побачили стан крайньої загрози самим поліцейським і оточуючим. Але в документах цього немає. В підозрі цього немає. Це просто проігноровано. На мій погляд, ніякого обґрунтування обвинувачення у навмисному вбивстві немає», – сказала адвокатка.

 Суд над патрульним у Дніпрі 31 серпня - Наше Місто

Крім того, захист повідомив про травми патрульного, отримані внаслідок інциденту: закрита черепно мозкова травма, струс головного мозку, закрита травма грудної клітки, забій грудної клітки, забій м’яких тканин голови, забій черепної стінки, забій лівого ліктьового суглоба.

Сам підзахисний заявив, що зброю застосував після того, як були використані всі можливі методи впливу.

«З підозрою я не погоджуюсь абсолютно. Тому що всі дії, які прописані — я не робив. У той день на мене і на мою колегу було скоєно напад. Після того, як були використані всі можливі методи впливу, в стані крайньої необхідності було застосовано зброю для захисту мого життя та життя мого колеги», — зазначив він.

Урешті суд погодився з позицією захисту і відпустив патрульного під домашній арешт.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: