Skip to content

Підприємства «Інтерпайпу» стабільно працюють та збільшують сплату податків, відновлюючи інвестпроєкти – гендиректор

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Підприємства «Інтерпайпу» стабільно працюють та збільшують сплату податків, відновлюючи інвестпроєкти - гендиректор

Промислові підприємства, що входять до складу української промислової компанії «Інтерпайп», за підсумками 1 півріччя 2023 року виконали усі виробничі плани, збільшили сплату податків та відновили реалізацію раніше заморожених інвестиційних проєктів.

Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив генеральний директор «Інтерпайпа» Андрій Коротков.

«У першому півріччі компанія виконала всі виробничі плани, усі три дивізіони показали зростання: сталеплавильний – майже на 20%, трубний – на 5% та залізничний – на 17%. Природньо, що результат є кращим, аніж у першому півріччі минулого року, оскільки із початком війни наші підприємства знаходилися у простої та відновили роботу лише у травні 2022 року», – сказав він.

За його словами, починаючи з другої половини лютого і до кінця півріччя 2023 року обсяги виробництва суттєво перевищували результати першого півріччя 2022.

«Відповідно, набагато більше реалізували і набагато більше сплатили податків (зростання на 74%). Компанія прозоро працює та сплачує податки, все просто», – підкреслив гендиректор.

Крім того, як повідомив А.Коротков, цього року Рада директорів «Інтерпайпу» ухвалила рішення про відновлення низки інвестпроєктів.

«Це будівництво ділянки термообробки труб у Нікополі та два проєкта в залізничному дивізіоні в Дніпрі. Нині потроху ми відновлюємо діяльність у цьому напрямку. Але не все від нас залежить, оскільки в цих інвестпроєктах задіяні не лише українці, а й європейці, наші постачальники. Зараз ми намагаємося впроваджувати особливі режими роботи з ними. Ми розуміємо, що потрібно розвиватися, щоб відповідати ринку та його вимогам, вимогам до продуктів», – констатував голова «Інтерпайпу».

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: