Skip to content

Ремонти тривають ще у 9 закладах: у Дніпрі продовжують облаштовувати укриття

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Як у Дніпрі облаштовують укриття

Чергова по місту перевірила, як облаштовують укриття у закладах позашкілля, а також, як молодь залучає міжнародну допомогу та грантову підтримку Дніпро за дорученням міського голов Бориса Філатова продовжує оснащувати найпростіші укриття, які підпорядковані місту. Нині оновлення укриттів триває і у закладах позашкілля. Одне з таких по просп. Поля 70-А, передає “Наше місто“.

«Зараз тут йдуть уже фінальні роботи по  ремонту укриття та підготовки його до навчального року. Були замінені повністю труби теплопостачання, труби водопостачання, повністю замінили труби каналізації, а також водовідведення. Крім цього, тут ми облаштували додатковий аварійний вихід», – коментує директор Міської станції юних техніків Олександр Луценко.  

Нині у Дніпрі 6 укриттів на базі закладів позашкілля готові на 100%. Вони повністю укомплектовані. Їх обладнання  розраховане на безперервне перебування людей впродовж не менше 48 годин. Всі ці укриття мають місця для сидіння, ємності з питною водою, резервне штучне освітлення та електроживлення, вогнегасники, аптечки із засобами надання медичної допомоги, засоби зв’язку та оповіщення, шанцеві інструменти.

«В цілому, ми готуємо на базі закладів позашкільної освіти 15 укриттів, 6 із них вже з актами ДСНС. У решті укриттів тривають фінішні ремонтні роботи. А саме, встановлюють автоматичну пожежну сигналізацію та системи вентиляції. Тож поступово у нас виходить, що кожен тиждень ми маємо нові акти і маємо надію, що на 15 вересня у нас буде 15 актів від ДСНС», – прокоментувала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла. 

Також вона перевірила вже готове укриття у закладі позашкілля, що за адресою вул. Набережна Перемоги, 5. 

 «Сьогодні ми з вами в укритті і бачимо, що тут досить людно. Якраз ми маємо повітряну тривогу, і дуже зручно, що є багато місця, і воно розділене на кілька зон. Це укриття одне з перших, яке отримало акт ДСНС. Тут від початку приміщення вже було непогано обладнане. Тому нам довелося дещо його доопрацювати, а саме, встановити додаткове живлення на випадок відключення основного світла, генератор, зробити  запаси питної води» – прокоментувала Дар’я Біла. 

Категорія: Новини Дніпра

Поділитися: