![Новини Дніпра: Людмила Копиленко інтерв'ю](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/vona_politsiiantka_a_vin_pokynuv_robotu_za_kordonom_shchob_pity_v_zsu-1060x596.jpg)
Людмила Копиленко закінчила журфак, але доля склалась так, що сьогодні вона носить форму. Пані Людмила – прес-офіцерка патрульної поліції Дніпра. В її родині слова честь та гідність – це не просто красиві статуси у соцмережах. Її чоловік Сергій до повномасштабного вторгнення працював за кордоном. І одразу повернувся в Україну, аби вдягнути форму ЗСУ. А вона не поїхала за кордон, бо це означало б зрадити службу. І сьогодні вони щодня роблять все можливе для наближення нашої спільної перемоги, пише “Наше місто”.
Про початок роботи в поліції, колег, взаємодію з журналістами, повномасштабне вторгнення та свій вибір залишитись в рідній країні, патріотизм, життя та мрії Людмили, дивіться у відео: