Skip to content

Україну чекає аномальна осінь: синоптик ошелешив прогнозом

Ксенія Куземко

Україну чекає аномальна осінь: синоптик ошелешив прогнозом

Восени 2023 року в Україні передбачаються незвичайно високі температури. Вчені повідомляють, що порівняно з попередніми десятиліттями, цьогорічна середня температура повітря буде вищою на 1 градус. Однак, спеку відчуватимуть переважно вдень, тоді як нічні години супроводжуватимуться похолоданням. Про це розповіла кандидат географічних наук, старший науковий співробітник та завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрДМІ ДСНС України та НАН України Віра Балабух, пише “Наше місто“.

Середньодобова температура повітря восени цього року очікується на рівні 8°C, що робить сезон менш теплим, ніж осінь 2022 року.

Метеорологи також стверджують, що заморозки восени 2023 року настануть раніше. У перші два місяці осені очікуються більше опадів, ніж зазвичай. А вже на початку листопада нас чекають неприємні “сюрпризи” – настане відчутне похолодання. Нинішній зимовий період розпочнеться досить рано.

Синоптик запевнив, що природне явище Ель-Ніньо принесе в Україну теплу осінь та м’яку зиму. Перші заморозки на території України очікують у середині листопада, а у грудні буде помірно тепло, свідчить прогноз погоди.

Восени 2023 року в Україні передбачаються незвичайно високі температури. Вчені повідомляють, що порівняно з попередніми десятиліттями, цьогорічна середня температура повітря буде вищою на 1 градус. Однак, спеку відчуватимуть переважно вдень, тоді як нічні години супроводжуватимуться похолоданням. Про це розповіла кандидат географічних наук, старший науковий співробітник та завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрДМІ ДСНС України та НАН України Віра Балабух Середньодобова температура повітря восени цього року очікується на рівні 8°C, що робить сезон менш теплим, ніж осінь 2022 року. Метеорологи також стверджують, що заморозки восени 2023 року настануть раніше. У перші два місяці осені очікуються більше опадів, ніж зазвичай. А вже на початку листопада нас чекають неприємні "сюрпризи" – настане відчутне похолодання. Нинішній зимовий період розпочнеться досить рано. Синоптик запевнив, що природне явище Ель-Ніньо принесе в Україну теплу осінь та м'яку зиму. Перші заморозки на території України очікують у середині листопада, а у грудні буде помірно тепло, свідчить прогноз погоди.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Поділитися: