Skip to content

Це завершення існування імперського сусіда: Борис Філатов про історичну перемогу України

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Це завершення існування імперського сусіда: Борис Філатов про історичну перемогу України

Імперські амбіції росії століттями переслідують Україну, намагаючись знищити націю. Повномасштабна війна, в якій країна відбивається від російських окупантів має покласти цьому край. Так, історична перемога і перспектива безпеки для України — це завершення існування росії в нинішньому вигляді разом зі її імперськими апетитами. Про це в інтерв’ю «Кошкіна тут» на каналі LB live заявив мер Дніпра Борис Філатов.

«Зараз, на жаль, нічого не змінилося, порівнюючи з століттями минулого. Ворог той самий, також нас вбивають, також — депортації і спроби вкрасти історію. Намагання забрати в нас нашу національну ідентифікацію. В історичному плані вона (війна, — ред.) закінчиться тільки тоді, коли ми позбавимося цього імперського сусіда в тому вигляді, в якому він зараз є», — сказав Філатов, стоячи в Бібліотеці української діаспори, заснованої ним у Дніпрі завдяки безпрецедентній домовленості з нині покійним професором українського походження Володимиром Пилишенком.

Тут зберігаються література, документи, світлини, платівки, газети та журнали, котрі тривалий час зберігалися у США, Німеччині, Бразилії, Аргентині, Канаді тощо. Всі ці матеріали відображають реальну українську історію протягом різних часів, розвінчуючи таким чином міфи російської пропаганди.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: