Skip to content

Серцевий напад у тварин та заблоковані двері: внаслідок ракетного удару по Дніпру постраждала ветклініка

Софія Танченко

Ракетний удар по Дніпро: постраждала ветклініка

Раніше ми повідомляли, що вночі 24 серпня російські окупанти завдали ракетного удару по Дніпру. Внаслідок чого частково зруйнований центральний автовокзал. Крім того, нам стало відомо, що від вибухової хвилі постраждала ветеринарна клініка “Пульс”, яка знаходиться на проспекті Сергія Нігояна. Журналісти “Наше місто” зв’язалися з медзакладом та дізналися подробиці.

Як повідомили у ветклініці, під час ворожої атаки частина персоналу знаходилась в клініці, а інша — на заправці неподалік медзакладу.

Коли почули вибухи, персонал, який був на вулиці, побіг до станції метро, а ті, що були всередині клініки, ховались з тваринками в коридорі.

“Приблизно через 20 хв після вибухів від серцевого нападу загинули дві собачки. У них був парвовірусний ентерит, який дає ускладнення на серце. Приблизно через годину з тієї ж причини загинула кішечка. Загалом, майже всі тварини дуже злякалися, перенервували. У нас ще у кількох тварин є проблеми із серцем, але їх приступ вдалося зупинити, вони вижили”, – розповіла Тетяна, головний лікар ветклініки.

За її словами, від вибухів постраждала і сама будівля ветклініки. Частково обвалилася стеля, з полиць попадали розчини у скляних пляшечках і розбились. Також вибуховою хвилею пошкодило вхідні двері. Через це неможливо було ні увійти в будівлю, ні вийти з неї. Персоналу довелося викликати рятувальників, аби ті виламали її.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: