Skip to content

Філатов показав вражаюче відео 80 «швидких», які Дніпро доправляє фронту та деокупованим територіям

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Філатов показав вражаюче відео 80 «швидких», які Дніпро доправляє фронту та деокупованим територіям

У День Незалежності України Дніпро доправив бійцям Сил оборони та деокупованим містам 80 авто швидкої допомоги. Це повністю укомплектовані машини різних категорій, серед яких, зокрема, є реанімобілі. Коментуючи відправлення цієї рекордної партії «швидких», мер Дніпра Борис Філатов закликав інші спроможні міста наслідувати такий приклад і також посилити свою ресурсну допомогу тим, кому вона зараз найбільш потрібна. Він підкреслив, що, маючи допомогу від держави та військових адміністрацій, інші великі територіальні громади так само здатні робити більше, ніж нині.

«Думаю, що в історії сучасної України не було такого, щоб територіальна громада відмовилася від експлуатації 80 автівок і передала їх або іншим територіальним громадам, або для потреб оборонців. Ми співпрацюємо з Сухопутними військами, бригадами та окремими територіальними громадами. Якщо буде потреба — готові співпрацювати з усіма, хто до нас звернеться», — зазначив Філатов.

Надані Дніпром «швидкі» підходять як для евакуації поранених, так і для повсякденної роботи медиків. Усередині тут сучасне обладнання провідних виробників Німеччини, США, Швеції, Італії та Японії. Це — сумки для надання першої допомоги, ноші, розраховані на вагу до 250 кг, а також дефібрилятори, електрокардіографи та інше приладдя.

Відомо, що машини розподілено серед близько двох десятків військових частин, а також деокупованих міст — зокрема, Херсона. Один із тамтешніх водіїв пан Олександр каже, що одразу погодився доправити до свого міста один із реанімобілів, хоча й мав чітке розуміння труднощів та небезпек на цьому шляху.

Утім, упевненості додав 25-річний стаж роботи на «швидкій». Адже, як і багато разів до того, він долатиме відстань заради порятунку життів людей.

Філатов показав вражаюче відео 80 «швидких», які Дніпро доправляє фронту та деокупованим територіям

«Коли йде війна, це, звісно, небезпечно. Та я готовий. Водіям-професіоналам ніколи нескладно їхати — була б дорога і була б машина. Ці карети швидкої дуже допомагатимуть. Це надійний автомобіль», — сказав водій «швидкої» Олександр.

Як відомо, Дніпро є лідером із забезпечення українських оборонців дронами — посідає перше місце в рейтингу їх закупівель через систему «Прозорро». Місто також доправило на передову 650 вантажівок і легковиків. А ще — численні техніку та устаткування, які замовляють самі військові.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: