Skip to content

Загроза масованої атаки 24 серпня: що говорять в ЗСУ, розвідці та військові експерти

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Що чекати від рф на День Незалежності

24 серпня, коли Україна буде відзначати День Незалежності, країна-вбивця може нанести масовані ракетні удари. У Головному управлінні розвідки не виключають провокацій рф і ракетних обстрілів, передає «Наше місто».

Представник ГУР міністерства оборони України Андрій Юсов аргументував це тим, що наші символи української державності є неабияким подразником для терористів.

«Провокації можуть бути. Але як і в інші дні українці – і цивільні, і військові – мають бути готові до них. Треба бути пильними і зважати, зокрема, на сигнали повітряної тривоги, не легковажити», –  додав Андрій Володимирович.

Сергій Наєв, командувач Об’єднаних Сил ЗСУ також не виключає атаку і звертає увагу українців на дотриманні техніки власної безпеки.

«Що можна очікувати від ворога, який веде війну проти України? Звісно, нахабних дій. Але, ми маємо розуміти, що захист власного життя та здоров’я є обов’язком кожного громадянина. Щоб, у майбутньому, коли ми святкуватимемо перемогу, усі були живими та здоровими», – прокоментував український військовик, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Військовий експерт Олег Жданов припускає, що росія здатна до ракетного тероризму.

«Думаю, вони просто накопичують ту кількість ракет для того, щоб завдати, максимально по можливості, масований ракетний удар по нашій території. Можливо, їх буде декілька, які вони розтягнуть в часі. Вони так просто це не залишать. І це затишшя, я думаю, перед бурею” , – зауважив полковник запасу ЗСУ, Олег Володимирович.

Речниця об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк вбачає напруження та ймовірність ударів через нарощування ворогом у Чорному морі ракетоносіїв.

Представник Повітряних сил Юрій Ігнат у своєму виступі прокоментував можливу загрозу саме на 24 серпня так:

«Скільки вже таких заяв було? Не потрібно нагнітати ситуацію. Ворог може вдарити у будь-який час і в будь-який день. Згадайте, як українці очікували масованих ракетних ударів 24 лютого, жили в такому страхові декілька тижнів… а вдарили 9 березня. Так потужно вдарили. Треба зберігати спокій, дотримуватися сигналів повітряної тривоги. У нас свят в Україні дуже багато. Всі вони для нас важливі. Ворог підступний. Він буде намагатися сильніше нас вдарити, і буде робити це несподівано», – зазначив у промові український військовослужбовець, полковник Збройних сил України, речник Повітряних сил ЗСУ, учасник російсько-української війни Юрій Ігнат.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: