Skip to content

У Дніпрі планують не допускати за парти учнів, які нещеплені від кору без поважних причин

Недопуск за парти учнів, які нещеплені від кору - Наше Місто

У Дніпрі заплановане посилення контролю у навчальних закладах з метою запобігання спалаху інфекційних захворювань. Зокрема, учнів, які не отримали профілактичні щеплення згідно з Календарем, повинні не допускати до очної форми навчання. Такого небезпідставного висновку дійшла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дніпровської міської ради, на засіданні якої було прийнято ряд важливих рішень щодо недопущення спалахів кору на території міста, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на сайт міськради.

«Є високий ризик виникнення потужного спалаху кору у 2023 році, оскільки у поточному році вже зафіксовано зростання кількості випадків кору у Дніпрі», – заявили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Недопуск за парти учнів, які нещеплені від кору - Наше Місто

На жаль, по Україні існує ризик виникнення спалаху кору.  

Останній різкий вияв цієї небезпечної хвороби був у 2017-2019рр. В Україні він має циклічний характер і повторюється кожні 4-5 років.

«В Україні за останні 6 місяців зареєстровано 20 випадків захворювання на кір», – повідомила завідувачка відділу імунопрофілактики Київського міського центру контролю та перевірки хвороб МОЗ Людмила Савчук.

Категорія: Навчальний рік 2023/2024, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Освіта

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: