Skip to content

Дзеркальна дата 23.08.23: чого краще не робити та як правильно загадати бажання

Софія Танченко

Новини Дніпра: 23.08.23 дзеркальна дата

Дзеркальних дат в році не багато, але абсолютно дзеркальних – ще менше. Кожна з таких дат має своє особливе, сакральне значення. В серпні є така дата і це сьогоднішній день – 23.08.23. Що вона означає та як загадати бажання, яке обов’язково здійсниться – читайте в матеріалі «Наше місто».

Що означає і чого краще не робити в цей день

23.08.2023 – дуже важлива та сильна дата з погляду енергетики. У ній міститься три двійки та дві трійки. Це означає, що день стане дуже активним, наповнений дією, створенням та гармонією.

Дуже важливо у такі дні перевіряти все, що ви плануєте зробити, аналізуйте. Особливу увагу приділіть всьому новому. Можна розпочати новий проєкт, написати цілі на найближче майбутнє, скласти план. Бажано все заплановане прописувати ручкою на папері.

Постарайтеся не приймати важливих рішень, не розривати стосунки, не звільнятися з роботи, не робити пропозицію, не проводити операції з великими сумами грошей, не давати у борг або позичати.

Як правильно загадати бажання

Візьміть листок та ручку, сядьте зручніше. Важливо, щоб вас ніхто не відволікав. Бажання записуємо у нинішньому часі.

Потрібно дуже детально описати умови, за яких здійснюється ваше бажання. Які запахи відчуваєте, які кольори бачите, чи присутні там люди, де все відбувається тощо.

Записавши все це перечитайте написане в голос, складіть листок і покладіть у кишеню зимової куртки.

Після цього запитайте, навіщо вам це потрібно і напишіть розгорнуту відповідь на це питання.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Поділитися: