Skip to content

У Дніпрі чоловік захворів на ботулізм, придбавши рибу у пивному магазині

Ксенія Куземко

У Дніпрі чоловік захворів на ботулізм, придбавши рибу у пивному магазині

У мешканця Дніпра виявили ботулізм: чоловік вживав в’ялену рибу «Плітка», яку купив в магазині «BEER BANK». Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Постраждалого, у стані середньої важкості, госпіталізували 13 серпня до відділення реанімації та інтенсивної терапії філії за напрямком «Інфекційні хвороби» КНП «Міська клінічна лікарня № 4» ДМР, де йому було введено протиботулінічну сироватку.

Після отримання екстреного повідомлення спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області провели санітарно-епідеміологічне розслідування та позаплановий захід державного контролю (інспектування) об’єкта.

Які результати:

  • з магазину вилучили харчовий продукт невідомого походження та без відповідного маркування, а саме плітки в’яленої не розібраної, в кількості 1,462 кг;
  • тимчасово припинено обіг харчового продукту (плітка в’ялена не розібрана) з 15.08.2023 на 10 робочих днів;
  • складено припис про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин.

У ході проведення позапланового заходу (інспектування) магазину «BEER BANK» встановлено виробника в’яленої плітки, з якою, ймовірно, пов’язане захворювання на ботулізм.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: