Skip to content

Це наша історія, якою ми пишаємося: що для дніпрян значить День Незалежності (опитування)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

24 серпня Україна відзначає День Незалежності. Цього року ми вже вдруге зустрічаємо свято в умовах війни. І нашій рідній Україні вкотре доводиться відстоювати свою свободу та право на життя. 

День Незалежності – привід не лише для святкування й гордості, але й для змістовної розмови. «Що для вас є День Незалежності»? З таким запитанням журналісти «Наше Місто» звернулись до дніпрян.

Більшість наших співрозмовників висловили слова любові до своєї країни.

«Це свято української Незалежності, це свято вишиванки, це свято моєї матері, моїх дідів і прадідів, – сказала дніпрянка Валентина.

«Незалежність – це можливість будувати майбутнє так, як хочеться, не зважаючи на тиск інших людей», – вважає Станіслава.

«Для мене це гарне свято – День Незалежності. Ми від’єдналися свого часу. Чекаємо його з великим нетерпінням, будемо святкувати як годиться. Дай Боже, щоб не було обстрілів. Щоб був спокій та тиша», – сказала мешканка Дніпра Алла.

Більшість респондентів висловили найщиріші побажання нашій країні. Головне з них – мирне небо над Україною.

«Бажаю, щоб ми були незалежні, щоб закінчилась війна ця, всі залишились живими, повернулись з фронту батьки, діти. Щоб усе було якнайкраще», – сказала Катерина.

«Це день народження моєї країни. Це як пам’ятати свій день народження, або день народження моєї матусі, неньки», – ділиться враженнями Інна.

«Україна – наша Батьківщина, держава, якою ми пишаємося всі. Ми її дуже любимо. Я не сказав би, що це свято. Це якийсь період історії, якою ми маємо пишатися», – впевнений Євген.

Новини Дніпра: День Незалежності України - Наше Місто

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Опитування

Позначки: 

Поділитися: