Skip to content

Сім’я голови Харківської облради під час війни купила ресторани у Франції

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Сім’я голови харківської облради Тетяни Єгорової-Луценка (“Слуга народу”) за час повномасштабної війни купила у Франції ресторани у Каннах та Ніцці. Про це розповів екс-нардеп Ігор Мосійчук, пише «Наше місто».

Як зауважує Мосійчук, посилаючись на дані Pappers Services, 3 листопада 2022 року в Каннах чоловік голови Харківської обласної ради Віталій Луценко підписував документи щодо купівлі акцій та призначення його президентом компанії MIDI AU SOLEIL, яка є власником ресторану на набережній міста.

Що відомо про чоловіка Тетяни Єгорової-Луценко?

Дані французьких реєстрів свідчать, що Віталій Луценко є резидентом Франції, проживає за адресою Boulevard Carabacel 26, 06000, Nice (попередня адреса реєстрації – 44 avenue Raymond Féraud, Nice) та має посвідку на проживання №0603215132. Луценко також є співвласником і бенефіціаром компанії LE FOLIE’S, що володіє нічним клубом-рестораном у Ніцці під назвою No Name.

Однак, як стверджує Мосійчук, до електронної декларації за 2020, 2021, 2022 роки усю вищезгадану інформацію, включно з даними про себе, наявність банківських рахунків та активів у Франції, Тетяна Єгорова-Луценко вносити не стала. Таким чином приховавши правду від НАЗК, НАБУ, партії “Слуга народу” та жителів Харківщини.

Крім того, як зазначає колишній народний депутат, у поїздку для оформлення купівлі ресторану чоловік Тетяни вирушив безоплатно службовою автівкою Харківської облради.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: