Skip to content

Концерт у фурі: АТБ разом з MEGOGO презентують концерт до Дня Незалежності України

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

До Дня Незалежності найбільша національна торговельна мережа України АТБ об’єдналася з медіасервісом MEGOGO та створила концерт «Музика нашої єдності», передає “Наше місто” з посиланням на пресс-службу компанії.

Мета проєкту  — об’єднати українців та надихнути силою української пісні  в найважливіший день року — День Незалежності України. Премʼєра відбудеться 24 серпня о 18:00 на музичному каналі MEGOGO LIVE.

У концерті звучатимуть хіти 90-х та 00-х. В дуетному виконанні їх заспівають молоді виконавці  з артистами, що стояли у витоків української естради.

На глядачів чекає вісім композицій:

1. «Старі фотографії» (Скрябін cover) – KOLA

2. «Ти ангел» – Ірина Білик та KADNAY

3. «Ти на першому місці» – Саша Кольцова («Крихітка») та vioria

4. «Стереосистема» (UA) – Green Grey та Мій конфлікт

5. «А тепер усе інакше» – Аква Віта та TUMAZAR

6. «Ти подобаєшся мені» – Віктор Павлік та Анна Буткевич

7. «Так мало тут тебе» – Друга Ріка та DEMCHUK

8. «Сам собі країна» (Скрябін cover) – Мішель Андраде та MOLODI

«Сьогодні в Україні, мабуть, немає важливішого державного свята, ніж День Незалежності. Цього року ми відзначаємо його особливими дуетами, підкреслюючи єдність і підтримку. Ми маємо чудову музичну спадщину 90-х та 2000-х, а тексти і мотиви обраних пісень пам’ятають більшість українців. Тож ми вирішили надати їм нового звучання за участі молодих артистів. Звісно, це лише частина українських хітів, авторів яких нам вдалося залучити до зйомок цього року. А отже, сподіваємося, подібний формат стане доброю традицією у майбутньому. Мріємо, щоб Україна перемагала і фури АТБ традиційно першими в’їхали у всі деокуповані населені пункти, повертаючи українські пісні на повній гучності!», – коментує режисерка Лірон Добровольська.

Партнером проєкту виступив багаторічний лідер вітчизняної галузі ритейлу —  «АТБ». Ставши справжнім форпостом продовольчої безпеки країни у непростий воєнний час компанія стабільно збільшує обсяги сплачених податків до бюджетів всіх рівнів та є міцним тилом для українських захисників. Загальна сума допомоги ЗСУ, добровольчим формуванням, медикам, надзвичайникам та іншим вже перевищує 500 млн. грн.

За ідею, відеопродакшн та промо відповідає команда каналу MEGOGO LIVE.

Зйомки проходили на початку серпня у павільйоні FILM.UA в Києві. Сценою для виступів стала незвичайна локація — справжня фірмова фура, яка вже стала народним символом наближення перемоги. Магазини АТБ одними з перших повертаються у звільнені міста, тому у концерті саме ця вантажівка є місцем єднання артистів та одним з символів нашої незламності.

Вмикайте концерт та дивіться безкоштовно вже 24 серпня о 18:00 на музичному каналі MEGOGO LIVE.  Також відео буде доступно з перекладом жестовою мовою від соціальної ініціативи «Дивись як чутно».

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: