Skip to content

Рішення прийнято: Борис Філатов про сквер в честь загиблого на війні актора Олексія Хильського

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: У Дніпрі перейменують сквер

Дніпро продовжує комплексну дерусифікацію назв вулиць, проспктів та провулків. Замість прив’язки до тоталітарного минулого чи країни-терористки росії, топоніми називають на честь видатних українських діячів, тих, хто не боявся говорити правду про злочини радянського режиму і хто зараз обороняє державу від окупаційних військ рф. Мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що виносить на обгоорення відповідної комісії та депутатського корпусу питання перейменування нового скверу на Слобожанському проспекті на честь відомого українського актора, хороброго воїна Олексія Хильского, що загинув у Війні за Незалежність, передає “Наше місто“.

Мер виклав пост на своїй сторінці у Facebook з відповідним повідомленням і запитав думки містян з цього приводу.

Нещодавно мер розповів про результати опитування дніпрян. Як виявилося, значна більшість мітян підтримує таку ініціативу.

“Із сотень ваших коментарів бачу, що ідея здобула цілковите схвалення. Ми звʼязалися з дружиною захисника, і родина Хильского висловилася на підтримку перейменування. Сподіваюся, профільна комісія так само дійде згоди щодо цього”, – повідомив Борис Філатов.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: