Skip to content

Дрони, тепловізори, зарядні станції: Дніпро передав на фронт техніки та обладнання на понад 1 млрд грн

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпро передав на фронт техніки та обладнання на понад 1 млрд грн

Територіальна громада Дніпра з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну завдячує захисникам, які боронять країну, всіляко допомагаючи фронту. З початку повномасштабного вторгнення від громади міста передали допомогу військовим на понад 1 млрд грн, передає “Наше місто“.

«За запитами керівників підрозділів закуповуємо і передаємо на фронт різне необхідне обладнання. Це і засоби індивідуального захисту, тепловізори, техніка, зокрема, й автомобільна, дрони та багато іншого. Усього з початку повномасштабного вторгнення лише нашим департаментом на допомогу військовим виділено понад 500 млн грн. Громада Дніпра з усіх міст надає найпотужнішу допомогу нашим захисникам на фронті», – зазначив заступник директора департаменту громадського порядку та цивільного захисту міськради Дмитро Редька. 

Найбільш затребуваними на полі бою є дрони: ударні, розвідувальні, з тепловізорами та без. За цей час захисникам від дніпрян передали близько 1 150 коптерів. На фронті також потребують засобів зв’язку (портативні та автомобільні радіостанції, ретранслятори, бокси). З початку літа було придбано відповідного обладнання радіозв’язку на загальну суму у понад 17 млн грн. А ще з 24 лютого минулого року коштом міського бюджету закуплено та передано близько 30 антидронових рушниць, 190 тепловізорів, майже 3 тис. одиниць зарядних станцій, акумуляторних батарей та інших засобів енергетичної автономності, 900 радіостанцій, більше ніж 8 тис. одиниць комп’ютерного, оптичного, мережевого обладнання, понад 4 тис. комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, багатофункціональних пристроїв для роботи у штабі. 

Серед великої кількості переданого обладнання військовим від громади Дніпра виділяють унікальні комплекти відеоспостереження з тепловізійною камерою та місцем для оператора для забезпечення наведення цілей в нічний час. Спочатку цей комплекс було розроблено для ураження повітряних цілей, але згодом його модернізували для ураження наземних сил супротивника. Тепер можна бачити цілі на відстані більше 2 км як вдень, так і в темний час доби, статичні та рухомі елементи, живу силу та ворожу техніку. З початку повномасштабного вторгнення закуплено та передано захисникам 32 таких комплекси. У планах закуповувати ще.

Військові вдячні Дніпру за системну підтримку.

«За сприяння комунального підприємства «ІНФО-РАДА-ДНІПРО» та Дніпровської міської ради на спеціальні машини було встановлено тепловізійні прицільні комплекси. Вони допомагають нам вночі своєчасно виявляти та боротися з безпілотними літальними апаратами типу Шахед-136 та підвищують боєздатність підрозділів по захисту нашого міста від ворожих атак за допомогою БПЛА», – додав заступник командира однієї з військових частин Дніпровського гарнізону.

На сьогодні ще готують договори на близько 20 млн грн для закупівлі необхідних засобів для військових.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: