Skip to content

В Україні обмінники працюватимуть по-новому: що змінилось

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Обмінники працюватимуть по-новому

В Україні внесено зміни до порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті. Зокрема, вони стосуються правил обміну валют у банках та небанківських фінустановах. Нові правила набудуть чинності з 19 серпня. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на НБУ.

Так, з 19 серпня розширюється перелік інформації, яка повинна розміщуватись у касі банку чи обмінника на видному для клієнтів місці.

Запроваджується вимога вказувати такі дані:

  • Інформація про юридичну особу. Йдеться про дані юрособи самої фінустанови. Крім них, мають бути вказані розташування, номер телефону або гарячої лінії, адреси електронної пошти, посилання на інтернет-сторінку (за наявності).
  • Контрактна інформація Національного банку України. У цьому випадку також потрібно вказати адресу, номер телефону універсальної гарячої лінії, адреси електронної пошти, посилання на офіційний сайт НБУ.

Так, клієнти будуть точно знати, куди звертатися з питаннями або скаргами на роботу фінустанови. Спочатку рекомендується звернутись до юрособи, а якщо це не допомогло – до Національного банку.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: