Skip to content

Ювелірна робота: у Дніпрі на Робочій замінюють труби опалення (Фото)

Аліна Рудич

Новини Дніпра: На Робочій замінюють труби опалення

В рамках чергування по місту помічниця директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна проінспектувала хід робіт з заміни ділянки теплових мереж на вулиці Робоча, пише “Наше місто“.

Дніпро продовжує готуватись до зими. Наразі є прогнози енергетиків, що новий опалювальний сезон буде ще важчий через розбалансованість енергосистеми. Фахівці КП «Теплоенерго» з урахуванням «блекаутного досвіду» готуються до всіх можливих негативних сценаріїв: капітально ремонтують котельні, замінюють зношені ділянки трубопроводів опалення, встановлюють насосні агрегати та генераторні установки. Все для того, аби дніпряни отримували якісне опалення під час холодів – таку задачу поставив перед теплопостачальниками міський голова Борис Філатов.

Так, на Робочій наразі ведуться роботи по заміні 120 метрів трубопроводу опалення.

«Виявили значний знос під час проведення гідравлічних випробувань.Намагаємося працювати з найменшим пошкодженням дорожного покриття, бо тут і тротуар, і проїжджа частина», – розповів майстер теплової дільниці Тимур Черноморець.

Ділянка, на якій працюють, важка через велику кількість прокладених електрокабелів. Через що багато «ювелірної роботи».

«Загалом, такі роботи проводять по всьому місту. Все робиться для того, щоб опалювальний сезон пройшов з найменшою кількістю поривів. Станом на сьогодні ми готові до роботи в осінньо-зимовий період на 90%. По всьому місту вже замінили 49 км тепломереж із запланованих 55 км», – розповіла помічниця директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: