Skip to content

Росіяни знищують цвіт нації: у Дніпропетровській області поховали 18-річного юнака, який загинув від ворожої ракети

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Межівська громада проводить в останню путь хлопця, який загинув 16 серпня внаслідок терористичної атаки окупантів. Йому було лише 18 років. Про це повідомляє «Межівський мередіан», пише «Наше Місто».

Нагадаємо, 16 серпня росіяни вдарили по Межівській громаді Синельниківського району. Внаслідок атаки терористів по населеному пункту є загиблі та поранені. Серед тих, кого ми втратили назавжди – 18-річний Ігор Діденко.

«Виконавчий комітет та депутатський корпус Межівської селищної ради глибоко сумує з приводу загибелі жителя Межівської громади Ігоря Діденка та висловлює щирі співчуття батькам: начальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Вікторії Валеріївні Діденко та Олександру Леонідовичу Діденку», – йдеться в повідомленні.

У соціальних мережах всі, хто знав хлопця, висловлюють щирі співчуття родині загиблого.

Відомо, що Ігор був випускником Межівського ліцею №1. Захоплювався спортом та займався в танцювальному гуртку. Талановитий юнак  здобував вищу освіту за двома спеціальностями. За ним мало бути майбутнє …

«У нашій пам’яті Ігор залишиться чемним і делікатним, веселим і товариським, чуйним, готовим завжди прийти на допомогу іншим, активним і позитивним лідером учнівського самоврядування. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати», – повідомили в навчальному закладі.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині загиблого. Світла пам’ять…

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: