Skip to content

Овочі і фрукти – за копійки: у Дніпрі та області набирає популярності фермерський туризм

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Фермерський туризм в області

Фермерський –  вид туризму, при якому люди відвідують сільські господарства, ферми та інші сільські території з метою отримати відчуття життя на селі, ознайомитися з сільськогосподарською діяльністю, спробувати страви з натуральних продуктів та взяти участь у різних сільськогосподарських роботах. Фермерський туризм надає можливість туристам спробувати свої сили в традиційних сільськогосподарських заняттях, таких як збір врожаю, годівля тварин, доїння корів, заготівля сіна. Є такі послуги і на Дніпропетровщині. Про відчуття від відвідування однієї з ферм розповіла дніпрянка Наталя Ешонкулова, пише “Наше місто”.

В Європі такий вид бізнесу практикують вже давно. Він сприяє підтримці сільських громад та розвитку сільської інфраструктури, а також сприяє популяризації традиційного сільськогосподарського способу життя. 

Суть в наступному. Ви приїжджаєте на ділянку, плантацію, збираєте овочі чи фрукти, а на виході зважуєте. Додому можна їх забрати за вартістю, яка значно нижча за ринкову чи магазинну.

До прикладу ціни на одній з таких ферм неподалік від Дніпра.

Як бачимо, завдяки такому виду туризму можна непогано зекономити на овочах та фруктах. Відвідувачі зазначають, що під час збору просинається азарт – хочеться знайти ще кращий помідорчик чи диньку.

Читайте також: Оренда будинку у Дніпрі: де найдорожчі і найдешевші ціни (Фото).

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: