Skip to content

Депутати Дніпра закликають уряд якнайшвидше погасити 85 млн грн боргу перед містом за різницю в тарифах на теплову енергію

Валерія Доброта

Депутати Дніпра закликають уряд якнайшвидше погасити 85 млн грн боргу перед містом за різницю в тарифах на теплову енергію

Депутати Дніпра закликають уряд якнайшвидше погасити 85 млн грн боргу перед містом за різницю в тарифах на теплову енергію. Таке зобов’язання Кабмін взяв на себе ще два роки тому, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

16 серпня під час 40-ї чергової сесії міськради Дніпра депутати ухвалили звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. У документі закликають уряд виконати своє зобов’язання згідно зі спільним меморандумом з міськими головами, укладеним ще у 2021 році, а також зважаючи на дію в країні воєнного стану.

Йдеться про фіксовану ціну на теплову енергію для людей, яка повинна утримуватися завдяки відшкодуванню комунальним теплопостачальникам різниці в тарифах з центрального бюджету. Протягом двох минулих опалювальних сезонів мерія Дніпра робила все необхідне, аби суми у платіжках містян не зростали.

Утім, Кабмін зі свого боку не виконав взятих зобов’язань щодо компенсації заборгованості з різниці в тарифах на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення.

Як наслідок — заборгованість перед міським «Теплоенерго» за перше півріччя 2023 року становить понад 85 млн грн.

«Відсутність фінансування Комунального підприємства «Теплоенерго» Дніпровської міської ради з погашення заборгованості з різниці в тарифах створює загрозливі умови для зриву підготовки, початку та проходження опалювального сезону 2023–2024 років», — зазначається у депутатському зверненні.

Категорія: Війна, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: