Skip to content

Без підтоплень та аварій: комунальники Дніпра міняють старі аварійні труби на сучасні

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Аварії та підтоплення періодично траплялись в одному з дворів по проспекту Поля у Дніпрі. Місцеві мешканці звернулися до міської ради з проханням усунути цю проблему. У свою чергу «Дніпроводоканал» оперативно відреагував на звернення і приступив до виконання робіт. Детальніше повідомляє Дніпро оперативний, пише «Наше Місто».

Сьогодні, 16 серпня, співробітники КП «Дніпроводоканал» завершують роботи з відновлення аварійної труби на проспекті Олександра Поля, 18. Ремонт на цій ділянці розпочався ще минулого тижня.

«Справа в тому, що стара труба була укладена глибоко, а часті розкопки ведуть до ускладнень. Оскільки ця ділянка є проблемною, труба стала непридатною, то ми робимо повну заміну труби на поліетиленову, яка прослужить понад 50 років», – повідомив заступник начальника дільниці № 7.

Місцеві мешканці вдячні комунальникам за проведення таких робіт.

«Головне, щоб було якісно, вони велику роботу роблять», – сказала місцева мешканка Людмила.

Відомо, що ця труба живить 2 житлові будинки. На час робіт вони залишилися без води. Водопостачання відновлять  до кінця робочого дня, після завершення ремонту. До робіт долучено 1 бригаду КП «Дніпроводоканал».

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: