Skip to content

Власники постраждалих квартир ЖК «Женева» отримають до 1 млн грн матеріальної допомоги від міста

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Мерія Дніпра продовжує допомагати мешканцям, житло яких постраждало внаслідок ворожих ракетних атак рф. Для цього у місті діє муніципальна програма допомоги.

«Такою програмою скористалися мешканці 118-го будинку на Перемозі, інших пошкоджених будинків, зокрема приватних. Мешканці житлового комплексу «Женева» так само є містянами, сплачують податки у наш бюджет. А відтак — на них так само розповсюджується згадана програма і вони можуть отримати матеріальну допомогу. Мешканці «Женеви» взаємодіють з Центральною адміністрацією, яка зараз проводить і складає акти обстеження пошкоджених квартир житлового комплексу. На підставі відповідних актів міська рада виплачуватиме матеріальну допомогу. Її максимальний розмір — до 1 млн грн. Якщо просто вибито вікна, відтак і розмір допомоги буде на їхнє відновлення. Розуміємо розпач людей і, звісно, допомагатимемо», — підкреслив секретар міської ради Олександр Санжара.

Юристка ОСББ «Женева-2» Ольга Погрібна зазначає: «Звісно, мешканці вдячні мерії за те, що зможуть отримати матеріальну допомогу. На сьогодні комісія Центральної адміністрації проводить обстеження постраждалих квартир, визначає ступінь пошкодження. Як нам стало відомо, власники цілком зруйнованих квартир зможуть отримати матеріальну допомогу від міста у розмірі до 1 млн грн. У кого пошкоджені вікна, то буде розмір допомоги на встановлення вікон. Приємно, що місто бере у цьому участь і допомагає співвласникам».

Голова правління ОСББ «Женева-2» Дмитро Хамазін теж дякує місцевій владі за співпрацю: «Звісно, мешканці постраждалих квартир зраділи, коли дізналися, що міська рада може допомогти і виплатить матеріальну допомогу. Деякі в це не вірили, але нас запевнили в цьому. Тож віримо, що так все і буде!».

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: