Skip to content

Залишились мати, дружина та двоє синів: під Бахмутом загинув Герой з Дніпропетровщини

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Війна приносить із собою чимало горя і біди. Кращі сини і доньки України віддають життя за свободу і незалежність нашої держави, мир і спокій у ній. В місті Новомосковськ вшанували пам’ять та проводили в останню путь Захисника України Костянтина Фадєєва. Про це повідомляє «Наше Місто»   з посиланням на допис Ігоря Гуртового.

Старший сержант, головний сержант механізованого підрозділу Фадєєв Костянтин Вікторович 1975 р.н , загинув в бою з рашистськими загарбниками 8 серпня 2023 року в районі н.п. Кліщіівка при звільненні міста Бахмут Донецької області.

Новини Дніпра: загинув Костянтин Фадєєв - Наше Місто

Герой виявив стійкість, мужність і героїзм. До останнього подиху був вірним присязі та українському народу. Костянтин був справжнім патріотом України, мужнім воїном і вірним побратимом, а ще – гарним сином, люблячим чоловіком, турботливим батьком, хорошим і вірним другом, порядною людиною, здатною завжди прийти на допомогу.

На фронті був з 25 лютого 2022 року. Учасник АТО з 2014 року.

У воїна лишилась мати, дружина, двоє синів.

Низько схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Захисника України.

Вічна йому Слава! Вічна Пам’ять всім полеглим за Україну!

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: