Skip to content

Де в Дніпрі немає води станом на вечір 13 серпня: адреси

Новини Дніпра: Відключення води у Дніпрі 17 вересня

Станом на 18:00 комунальники завершили аварійні роботи на вул. Сурська, 46 (с. Новоолександрівка). Відновлено водопостачання по вул. Сурська та Мостова. Також виконані аварійні роботи на вул. Кульчицька, 95 (Чаплі). Відновлено водопостачання у селищі Чаплі. Про це повідомляє  «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Наразі аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» проводять роботи за такими адресами:

  • вул. Азовсталі, 50. Припинено водопостачання на вул. Азовсталі;
  • вул. Річкова, 16. Припинено водопостачання по вул. Річкова;
  • вул. Любомира Гузара, 13. Відсутнє водопостачання на вул. Любомира Гузара, Променева, Лешко-Попеля, Лабораторна, 1-31;
  • вул. Воскресенська, 33. Припинено водопостачання у мешканців цього будинку;
  • вул. Мерефʼянська, 64. Припинено водопостачання у всіх будинках по цій вулиці.

Водопостачання за зазначеними вище адресами відновлять одразу після закінчення робіт.

Станом на 18:00 всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні. 

Комунальники працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

Категорія: Важливо, ЖКГ

Позначки: 

Поділитися: