Skip to content

У Дніпрі перевірили стан бетонного укриття по просп. Лесі Українки, 21 (фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі продовжують перевіряти стан укриттів по місту. Зокрема сьогодні черговий по місту заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик відвідав захисне бетонне укриття по просп. Лесі Українки, 21, пише «Наше місто».

Воно розраховане до 50 людей, має лави, урни для сміття та біотуалет поруч. Крім цього, комунальники Дніпра щоденно прибирають його. Щодо біотуалету, то його обслуговують через день, а двічі на тиждень виконують його миття. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку (дератизацію) всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху.

У Дніпрі продовжують перевіряти стан укриттів по місту

Такі укриття почали встановлювати за дорученням міського голови Бориса Філатова у 2022 році. Модульні захисні споруди монтували біля зупинок громадського транспорту та у місцях великого скупчення людей. Торік у Дніпрі встановили 36 укриттів різних типів, з початку 2023-го – ще 22. Загалом у різних районах міста вже встановлено 58 модульних захисних споруд. Цього року плануємо додатково встановити ще понад 50 таких укриттів.

У Дніпрі продовжують перевіряти стан укриттів по місту

«Сьогодні під час чергування ми зʼясували, що укриття майже повністю розкрадене. Несвідомі містяни познімали світильники, мережі електропостачання, кабелі та автоматику у щитку. Загалом по місту випадки вандалізму в укриттях є для нас великою проблемою, лише за цей рік пошкоджено чи розкрадено майно у 17 укриттях на загальну суму близько 100 тис. грн. Користуючись нагодою звертаюсь до дніпрян з проханням дбайливо ставитись до міського майна. Адже все це – для вашого комфорту», – зазначив Олексій Самілик.

У Дніпрі продовжують перевіряти стан укриттів по місту

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: