Skip to content

Тарологи назвали три знаки Зодіаку, на яких цього місяця чекає весілля: кому пощастить

Ксенія Куземко

У до кінця літа стосунки трьох знаків зодіаку перейдуть на новий рівень. Тарологи стверджують, що ці представники зодіакального кола мають найбільші шанси створити сім’ю. Про це пише «Наше місто» з посиланням на УНІАН.

Лев

Карти Таро кажуть, перед Левами розгортаються значущі зміни в особистому житті. Ви починаєте усвідомлювати, що готові перейти на новий рівень відносин. Серед чоловіків-Левів багато тих, хто вже чітко розуміє, які кроки потрібно вжити, тоді як жінки цього знаку можуть відчувати певну нерішучість.

Не соромтеся висловлювати свої бажання. Якщо ви відчуваєте готовність до весільних обручок, а ваша друга половинка ще не розпочала розмову на цю тему, спробуйте самі розпочати цей діалог.

Терези

Терезам неймовірно пощастить у коханні. Вас вразять турботою, будуть обсипати подарунками і компліментами. Постарайтеся відповідати взаємністю і не ігнорувати знаки уваги.

До кінця місяця ви можете подумати про весілля. Не бійтеся квапити події, якщо цього хоче ваше серце. Відкиньте сумніви і ризикніть, новий життєвий етап принесе вам чимало щастя.

Козоріг

Козероги, як вважають тарологи, нарешті зуміють залікувати душевні рани. Ви зможете навчитися знову довіряти людям і знайдете кохання свого життя. Якщо ж у вас вже є друга половинка, то вона вас приємно здивує освідченням.

Намагайтеся не тиснути на свого партнера, якщо не почуєте довгоочікуваних слів. Можливо, ваш обранець просто боїться, а тому наберіться терпіння. Незабаром він наважиться на весілля.

Категорія: Афіша, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: