Skip to content

Півроку прожила з ложкою в дихальних шляхах: в Україні врятували 6-річну дівчинку

Олена Завгородня

Лікарі Охматдиту вилучили 4-сантиметрову іграшкову ложечку з дихальних шляхів 6-річної дівчинки. Дитина тривалий час кашляла та задихалась. Про це повідомляє сайт «Наше Місто»  з посиланням на НДСЛ «Охматдит».

В березні Яна почала скаржитися на важке дихання та сильний кашель. Тоді батьки дівчинки звернулися до лікарні, де їй поставили діагноз – обструктивний бронхіт. Проте, попри лікування, стан дитини не покращувався. Тому дитину направили на обстеження в Охматдит.

В НДСЛ «Охматдит» лікарі виявили стороннє тіло в дихальних шляхах Яни. Як виявилось потім, це була пластикова ложечка 4 сантиметри завдовжки.

«Нетиповим було розміщення ложечки в лівому бронху. Адже майже завжди сторонні предмети потрапляють у правий бік. Також здивувало те, що дівчинці 6 років, – зазвичай подібні випадки трапляються з дітками віком до 3 років», – розповідає Сергій Руденко, завідувач педіатричного відділення Охматдиту.

Після успішного видалення ложечки спеціалістами лікарні, стан Яни покращився та все обійшлося без серйозних ускладнень.

Батьки, будьте пильними та бережіть своїх діток. У разі поганого самопочуття дитини, обов’язково та вчасно звертайтеся за медичною допомогою!

Категорія: Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: