Skip to content

YASNO розширив асортимент енергоефективних товарів

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Щоб клієнти могли економити на оплаті за світло, електропостачальник зібрав у своєму інтернет-магазині найбільш ощадливі моделі побутової техніки. Ці прилади створять комфорт в оселі та допоможуть мати вдома резервне джерело живлення на випадок відключення електроенергії.

Тепер в YASNO можна замовити:

  • набір Розумний Watt з двозонним лічильником та послугою встановлення «під ключ»;
  • кліматичну техніку (кондиціонери, обігрівачі, водонагрівачі, вентилятори, зволожувачі та іонізатори повітря);
  • освітлювальні та інші прилади (нічники, настільні лампи, годинники з підсвіткою, метеостанції);
  • джерела енергії (портативні акумулятори, портативні сонячні панелі, зарядні станції EcoFlow).

Уся техніка має сертифікати та рекомендована експертами YASNO як найбільш енергоощадлива. Зробити замовлення на сайті можна за декілька хвилин, після чого клієнту надійде рахунок на оплату. Також є можливість оплати у розстрочку від monobank, а для учасників програми лояльність YASNOЛОВ діють знижки на усі товари.    

Доставка замовлення здійснюється у відділення Нової Пошти або Укрпошти. При замовленні від 1500 грн – доставка безкоштовна. «Досвід останньою зими показав, наскільки важливо мати вдома сучасну енергоефективну техніку, а також резервні джерела енергії. Щоб допомогти клієнтам у виборі, ми зібрали в нашому інтернет-магазині тільки ті прилади, у якості та необхідності яких впевнилися самі. Тож кожен може обрати найбільш оптимальну модель за характеристиками та вартістю», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: