Skip to content

Ювелірна робота: комунальники Дніпра відновили зруйновану бруківку на Яворницького

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі на Яворницького авто буквально пішло під землю. Це сталося через аварійне провалля посеред дороги. Комунальні служби відразу приступили до відновлення покриття. Детальніше про це – в сюжеті  Днепр оперативный, пише «Наше Місто».

Нагадаємо, минулого місяця на проспекті Дмитра Яворницького на проїжджій частині стався провал бруківки. Тоді через подію у районі перетину з вулицею Гоголя чорна Toyota провалилась у яму. Комунальні служби міста оперативно приступили до ліквідації цієї непростої аварії.

«З перших годин, як стався провал, були проведені роботи стосовно обстеження усіх мереж, які знаходяться поруч на герметичність, на пориви і так далі. Факторів, які спричинили це провалля не встановлено», – повідомив начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.

Щоб запобігти у майбутньому аналогічним ситуаціям комунальники виявили усі пустоти, які знаходяться поруч, та приступили до їх ліквідації. Також на місці облаштували нову основу. Ремонт тривав майже місяць через певні технологічні складнощі відновлювального процесу.

«Роботи тривали майже місяць, саме через бруківку, тому що вона вся різного розміру, це все вручну, влаштовується, підбирається каміння», – пояснив начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.

Дніпряни позитивно сприйняли виконання відновлювальних робіт.

«Все для нашого міста роблять, щоб було гарно», – сказала мешканка міста Євдокія.

На місці виконаних робіт візьмуться й за благоустрій. Після закінчення ремонту на ділянці відновлять рух транспорту. До виконання залучили  15 співробітників комунальних служб.

https://youtu.be/fha-3AEq6EI

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: