Skip to content

Дніпровська міська влада повідомляє: оперативна ситуація на ранок 10 серпня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Оперативна ситуація на ранок 16 вересня

Станом на 6:ранок продовжуються аварійні роботи на вул. Василівська, 80. Через це відсутнє водопостачання у будинках № 80-94 по цій вулиці. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

За минулу добу, 9 серпня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 52 засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 34 пошкодження на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

(056) 732-12-12 

(095) 732-12-12 

(096) 732-12-12 

(073) 732-12-12

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: