Skip to content

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ очолив новий ректор: що про нього відомо

Ксенія Куземко

Полковник поліції, заслужений тренер України, доктор юридичних наук, професор Олександр Моргунов очолив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ОДА.

Сьогодні Дніпропетровський університет внутрішніх справ знаходиться в ТОП 200 найкращих закладів Європи та України. Його історія починалась зі школи міліції. Тепер в університеті працює 25 кафедр, більше ніж 325 науково-педагогічних працівників, 64% з них мають наукові ступені та вчені звання.

Довідка

Олександр Моргунов у 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Адміністративно-спортивне право як підгалузь адміністративного права України»; у 2020 році – докторську дисертацію за темою «Публічне адміністрування у сфері фізичної культури і спорту в Україні».

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри спеціальної фізичної підготовки.

З 2015 року заслужений тренер України з кікбоксингу ВТКА.

Нагороджений нагрудним знаком «Кращий працівник МВС України», почесним знаком МВС України «За відзнаку в службі» ІІ ступеня.

Основні напрями наукових досліджень: публічне адміністрування у сфері фізичної культури і спорту; сучасні питання фізичної підготовки та фізичного виховання курсантів та студентів ЗВО зі специфічними умовами навчання; удосконалення тактико-спеціальної, вогневої, фізичної та психологічної підготовки фахівців сектору безпеки і оборони України; наукові засади формування готовності правоохоронця до діяльності в екстремальних умовах охорони публічного порядку.

Опублікував 100 наукових праць, серед яких: 1 монографія; 2 навчальних посібники; 12 навчально-методичних рекомендацій; 36 фахових статей; 49 статей та тез доповідей з наукової або професійної тематики.

Організував та провів шість міжнародних науково-практичних конференцій – 2016 – 2021 рр.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ очолив новий ректор: що про нього відомо

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: