Skip to content

Відключення води та світла у Дніпрі: адреси

Олена Завгородня

Новини Дніпра: Відключення світла у Дніпрі 24 листопада

За добу працівники КП «Дніпроводоканал» відпрацювали 86 заявок з Контакт-центру, які стосуються проблем з водопостачанням та водовідведенням. Наразі комунальники вже завершили аварійні роботи на 5 об’єктах і відновили подачу води мешканцям. На 2 об’єктах роботи ще тривають. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Наразі комунальники працюють на вул. Василівська, 80. Через це відсутнє водопостачання у будинках № 80-94 по цій вулиці.

Для проведення ремонтних робіт тимчасово зупинена робота підвищувальної насосної станції (ПНС) на вул. Василя Тютюнника. Припинено водопостачання у мешканців будинку № 11 на вул. Василя Тютюнника. Водопостачання відновлять одразу після закінчення робіт.  

Комунальники працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт приватною енергетичною компанією ЦЕК, завтра, 10 серпня, з 8:00 до 18:00 буде припинено подачу електроенергії за адресами:

  • вул. Автобуду: 1-3, 6, 6К, 7-21 (непарні);
  • вул. Академіка Янгеля: 61-81 (непарні);
  • вул. Донська: 7;
  • вул. Софіївська: 4, 5, 5А, 6-16 (парні);
  • просп. Богдана Хмельницького: 72-102 (парні);
  • вул. Шинна: 19.

Всю інформацію про відключення світла приватною енергетичною компанією ЦЕК можна знайти у телеграм каналі підприємства – https://t.me/cek_info.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: