Skip to content

Дніпровська міська влада повідомляє: оперативна інформація на ранок 9 серпня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Оперативна ситуація на ранок 16 вересня

Всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Станом на ранок тривають аварійні роботи за такими адресами:

  • бульв. Зоряний, 1. Відсутнє водопостачання на бульварі Зоряний, 1-Д, 3;
  • вул. Панікахи, 33а. Припинено водопостачання на ж/м Тополя-2 та Тополя-3.

Водопостачання відновлять одразу після закінчення робіт.

На сьогодні міською аварійною службою заплановано продовження робіт на внітрішньобудинкових мережах по вул. Універсальна, 29. У звʼязку з чим можлива зупинка теплорозподільчого пункту та зниження тиску на вул. Янтарна, 32-40, вул. Універсальна, 27, 29.

За минулу добу, 8 серпня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 42 засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 18 пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

(056) 732-12-12 

(095) 732-12-12 

(096) 732-12-12 

(073) 732-12-12

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: