Skip to content

Найнебезпечніші дні в серпні: конфлікти, хвороби, проблеми з грошима

Ксенія Куземко

Астрологи та фахівці у галузі езотерики рекомендують враховувати фази місяця та використовувати місячний календар для визначення енергетично позитивних і негативних періодів. Кореспондент «Наше місто» дослідив, які дні серпня можуть бути несприятливими.

Небезпечні дні в серпні

Досвідчені маги стверджують, що в останньому місяці літа таких дат буде декілька. Щодо місячного календаря на серпень 2023 року, було враховано кілька менш вдалих днів. Важливо також пам’ятати про особливо ризиковані дати:

  • 12 серпня – цей день не сприяє новим справам, можливі небезпеки під час поїздок і ризики фінансових угод, які можуть мати негативні наслідки у майбутньому;
  • 16 серпня – існує можливість загострення хронічних захворювань, коливань артеріального тиску, а також великі ризики ДТП та нещасних випадків.

Крім цих дат, езотерики радять особливо чутливим людям утриматися від романтичних відносин 22 серпня. Вважається, що в цей день амурні справи можуть завершитися розчаруванням і болем.

Також обережними потрібно бути і 26 серпня – є шанс отримати травму, зламати кінцівку або лягти в лікарню через проблеми зі здоров’ям. Протягом цієї дати краще не робити різких рухів, не виходити з дому і займатися рутинними справами.

За матеріалами УНІАН

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: