Skip to content

Дощі тепер не лякають: у Дніпрі в будинку на Калиновій міняють покрівлю

У Дніпрі виконується заміна покрівлі в житловому будинку за адресою: вул. Калинова, 17. Фахівці міняють старий покрівельний матеріал на сучасний. Сьогодні черговий по місту проінспектував хід ремонтних робіт. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Мешканці цього будинку під час прийому звернулись до міського голови Бориса Філатова з проханням замінити покрівлю, бо стара мала незадовільний стан. Міським головою було надано доручення профільним службам обстежити стан даху та було прийнято рішення про повну заміну покрівельного покриття.

«Шиферну покрівлю ми міняємо на якісний профнастил, який слугуватиме дуже довго. Виробники дають гарантійний термін 15 років. Фахівці працюють якісно та згідно графіку, всі матеріали завезено», – сказав черговий по місту, директор департаменту житлового господарства ДМР Владислав Грицай.

Старий покрівельний матеріал замінили на новий, улаштували гідробар’ер. Також тут буде нова водостічна система та захист від блискавок під час грози (заземлення).

«Площа покрівлі майже 1000 квадратних метрів, тут працює бригада з 8 майстрів, орієнтовний термін виконання робіт – 2 тижні», – повідомив керівник дільниці КП «Жилсервіс-5» Олег Золотаревський.

По закінченню усіх ремонтних робіт мешканці будинку можуть не перейматися через дощ та проживати у комфортних умовах.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: