Skip to content

У Кривому Розі можна орендувати комунальне приміщення для розміщення центру розвитку дітей

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Кривому Розі можна орендувати комунальне приміщення для розміщення центру розвитку дітей

Криворізька міська рада виставила на аукціон з оренди комунальне нежитлове приміщення на вул. Сергія Колачевського. Електронні торги відбудуться в державній електронній системі Прозорро.Продажі 11 серпня.

Нежитлове напівпідвальне приміщення, яке пропонують орендувати у Кривому Розі, має загальну площу майже 22 квадратні метри і знаходиться на вул. Сергія Колачевського, 84. Будівля під’єднана до електромережі та систем водопостачання і водовідведення, централізованого опалення. Об’єкт зручний для облаштування центру розвитку дітей. Термін оренди – 5 років, а стартова ціна – 737 гривень на місяць.

Щоби позмагатися за право орендувати приміщення, необхідно обрати на сайті Прозорро.Продажі один з авторизованих майданчиків у системі та подати заявку на участь через особистий кабінет. Пропозиції приймаються до 10 серпня.

Від початку повномасштабного вторгнення органи місцевого самоврядування Дніпропетровської області провели 578 онлайн-аукціонів з оренди комунального майна. Ці електронні торги принесли громадам щонайменше понад 3 мільйона гривень щорічно. Нині в регіоні оголошено майже чотири десятки торгів з оренди комунального майна, які можуть принести додаткові кошти до місцевих бюджетів та допомогти бізнесу розвивати власну справу.

Е-аукціони дають можливість підприємцям змагатися за лот, перебуваючи  у будь-якому місті, забезпечують прозорість процесу, чесну конкуренцію та ринкову ціну за актив. Система дозволяє брати участь фізичним та юридичним особам. Щоб знайти приміщення державної або комунальної власності для оренди, необхідно зайти на сайт Прозорро.Продажі обрати напрям “Оренда державного та комунального майна” і отримати список доступних приміщень. За допомогою додаткових фільтрів можна відсортувати варіанти. Потім ви зможете обрати цікавий для себе об’єкт оренди, зареєструватися і подати заявку на участь в аукціоні на одному із 40 акредитованих онлайн-майданчиків. Далі потрібно взяти участь у онлайн-аукціоні і запропонувати переможну ставку, а персональний менеджер майданчка безкоштовно проконсультує, як це зробити. 

Знайти об’єкти в будь-якій області України під потрібні параметри можна в системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: