Skip to content

У Дніпрі на вул. Янгеля з’явиться новий дитячий майданчик

Ксенія Куземко

У Дніпрі на вул. Янгеля з’явиться новий дитячий майданчик

У Дніпрі на вул. Янгеля, 20 планують демонтаж дитячого аварійного майданчика. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на КП “Розвиток територій міста” Дніпровської міської ради.

Представники КП «Розвиток територій міста» зустрілися з мешканцями будинку щодо ремонту дитячого майданчика.

«Цей майданчик наразі наша основна проблема. Він ще мого дитинства. У мене є від нього шрами. Я не хочу, аби такі шрами були і в моєї дитини. Ми дуже хочемо, аби наші діти гуляли на цьому майданчику, каталися, гралися. А зараз ми вимушені ходити гратися в інші двори», – розповідає мешканка будинку Оксана Потьомкіна.

У Дніпрі на вул. Янгеля з’явиться новий дитячий майданчик

Мешканці 3-х будинків на вулиці Янгеля звернулися з колективним листом до КП «Розвиток територій міста», аби цей майданчик якомога скоріше відремонтували. Проте через те, що він не знаходиться на балансі КП і не є комунальною власністю, то спочатку потрібно вирішити це питання.

«Були неодноразові звернення мешканців стосовно демонтажу аварійного обладнання та встановлення нового  та сучасного дитячого майданчика з безпечним покриттям. Цей майданчик безхазяйний і зараз буде прийматися рішення про взяття його на баланс КП «Розвиток територій міста». Потім всі старі елементи будуть зрізані, а замість них буде встановлено новий ігровий комплекс, карусель, гірка, балансир, пісочниця, гойдалки, лавки та урни», – зазначив головний інженер КП «Розвиток територій міста» В’ячеслав Максименко.

У Дніпрі на вул. Янгеля з’явиться новий дитячий майданчик

Приймати на баланс комплекти обладнання у Дніпрі розпочали відповідно до рішення сесії ДМР, на якій 24 травня 2023 затвердили Порядок ведення обліку безхазяйного обладнання, тобто дитячих та спортивних майданчиків. Це дозволяє КП «Розвиток територій міста» почали брати на баланс ті комплекти, якими ніхто не опікується і які не мають власника.

Наразі КП «РТМ» готується прийняти на баланс для визначення власника або взяти на баланс 143 комплектів обладнання. Далі, якщо буде необхідність, то майданчики будуть ремонтувати та оновлювати.

У Дніпрі на вул. Янгеля з’явиться новий дитячий майданчик

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: