Skip to content

Осучаснення та модернізація: у Дніпрі ремонтують відділення терцентру в Індустріальному районі

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Ремонт терцентру в Індустріальному районі

У Дніпрі в одному з відділів терцентру в Індустріальному районі завершується перший етап поточних ремонтних робіт. Оновлення приміщення проводиться з метою покращення умов проживання тут ВПО та перебування і отримання соціальних послуг громадянами поважного віку та з інвалідністю. Черговий по місту Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики перевірив виконання доручень міського голови щодо піклування про ВПО та осіб поважного віку, передає «Наше місто».

На сьогодні роботи тривають у Міському центрі соціальної допомоги, центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Мамине щастя”. Ремонти проводяться з метою покращення умов проживання і отримання тут соціальних послуг громадянами.

Наразі оновлення приміщень триває у відділі терцентру в Індустріальному районі. З 2016 року тут не виконувався ані капітальний, ані поточний ремонти. Оновлення цього приміщення розпочалося в червні 2023 року.

Серед запланованих робіт:

  • ремонт кімнат відпочинку для підопічних (кімнат тимчасового проживання ВПО);
  • оновлення кабінетів персоналу відділу (соціальних працівників, психолога, медичних робітників);
  • ремонт приміщень їдальні, кабінетів соціальної адаптації;
  • модернізація санвузлів.

Важливою частиною ремонтних робіт буде облаштування відділу для маломобільних громадян: встановлення поручнів, влаштування в холах тактильної смуги з поліуретанових плиток, зниження порогів. Усього на поточний ремонт відділу територіального центру в Індустріальному районі заплановано 10,77 млн грн з міського бюджету. Ремонтні роботи планують завершити до кінця поточного року.

На сьогодні тут оновлено санвузли та кімнати відпочинку для підопічних відділення денного перебування. Після проведення необхідних завершальних робіт тут продовжать приймати вимушених гостей міста.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: