Skip to content

Дніпровська міська влада повідомляє: оперативна інформація на ранок 7 серпня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Оперативна ситуація на ранок 16 вересня

Протягом ночі знеструмлень чи аварій на підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях не зафіксовано. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську владу.

Вчора ввечері комунальники завершили аварійні роботи за такими адресами:

  • вул. Тилова, 11, відновлено водопостачання вулиць Тилова та Войцеховська Балка;
  • вул. Балка мальовнича, 2-А, відновлено водопостачання вулиць Окружна, Велика, Партизанська, Новопартизанська, Яготинська, Дзеркальна;
  • вул. Ламана, відновлено водопостачання по вул. Ламана, 17 та  вул. П.Нірінберга, 10.

Сьогодні будуть продовжені аварійні  роботи на  бульв. Зоряний, 1. Поки будівлі  1-Д та 3 по бульвару Зоряний все ще залишаються без водопостачання.

Комунальники сьогодні знову працюватимуть за заявками містян на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії.

Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

Всі служби у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання. 

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: