![Новини Дніпра: Передача показниквів за світло](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/14062017_lichylnyk-1044x662.jpeg)
Почався новий календарний місяць, а це означає, що настав час передавати показники лічильників. В ДТЕК «Дніпровські електромережі» нагадали споживачам, що залишилось зовсім мало часу, передає «Наше місто».
Передавати покази електролічильника необхідно в останні 2 дні поточного місяця та в перші 3 дні наступного. Тобто останній день, коли можна вчасно передати показники – 3 серпня.
Як передати дані
Для передачі показів лічильника за лічені хвилини можна скористуватися чат-ботом у Viber та Telegram.