Skip to content

У Дніпрі розпочав роботу освітньо-культурний “Гончаренко-центр” (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Гончаренко центр Дніпро

Мешканці Дніпра тепер матимуть можливість брати участь у захоплюючих та безкоштовних освітніх та культурних подіях завдяки відкриттю “Гончаренко-центра” за адресою вул. Старокозацька, 40-Б. Цей центр став 27-м у мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів в Україні. Головна мета його діяльності – забезпечення сучасної, якісної та доступної освіти для мешканців міста. Тепер дніпряни зможуть активно брати участь у цікавих заходах, розвиватись та здобувати нові знання, що допоможе збагатити їхнє культурне та освітнє досвілля.

Від початку повномасштабного вторгнення  “Гончаренко-центри” працюють в т.ч. як волонтерські хаби, надають допомогу військовим та переселенцям. Дніпро та дніпряни вже мають гарний досвід співпраці зі спільнотою Олексія Гончаренка. Так, кілька машин-позашляховиків, а також антидронові рушниці та інші потрібні на фронті речі були придбані та передані для військових завдяки зусиллям громади Дніпра та плідній співпраці депутата Дніпровської міської ради Олексія Безуглого і його однодумців із командою Олексія Гончаренка.

Новий освітній простір допоможе мешканцям Дніпра та переселенцям набувати нових знань та навичок, покращити свою кваліфікацію та знайти роботу.

 “Центр надає людям можливість вивчати іноземну мову, стати більш затребуваними на ринку праці та отримувати більші зарплати”, – зазначила Тетяна Янушкевич, очільниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради.

“Буде корисно вивчити англійську, щоб вступити до вищого навчального закладу та мати гарне майбутнє”, – ділиться враженнями Кирило, який разом із матусею Ганною приїхав до Дніпра з Покровського району.

В перший день роботи “Гончаренко-центру” в Дніпрі для всіх охочих відбулося відкрите заняття з англійської мови. В подальшому цей осередок освіти та культури запросить  зацікавлених містян, дітей, підлітків та дорослих  на цікаві та корисні заходи, які будуть анонсуватися у соцмережах,  повідомила директорка “Гончаренко-центру” в Дніпрі Вікторія Паніна.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: