Skip to content

Вибиті вікна та понівечені дахи: як у Дніпрі відновлюватимуть будинки, що постраждали від ракет

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Ракетний удар 28 липня відновлення

У Дніпрі комунальні служби відновлюватимуть будинки, які постраждали від ракетного удару росіян. Нагадаємо, ввечері 28 липня російські сили здійснили ракетну атаку, вдаривши двома ракетами “Іскандер” в адміністративну будівлю та прилеглу багатоповерхову новобудову. 

За дорученням міського голови Бориса Філатова, комунальники взялися за виправлення наслідків атаки. Бригади протягом 47 годин працювали у напруженому режимі. Вони розбирали завали, вивозили сміття та прибирали прилеглу територію.

Паралельно з ними представники департаменту житлового господарства обстежували прилеглі будинки.

«Під час обстеження ми виявили 5 постраждалих будинків, які обслуговують наші комунальні підприємства. Це ті будинки, що розташовані поруч з житловим комплексом, куди поцілила ракета. У них вибило 63 вікна як у помешканнях дніпрян, так і на сходових клітках. Крім цього, у двох будинках  понівечені дахи. На сьогодні ми знімаємо заміри і найближчим часом почнемо встановлювати нові вікна як у квартирах, так і на сходових клітках. Щодо ремонту дахів, то тут робота складніша. Наразі ми дефектуємо, і вже після того, як підрахуємо вартість заміни покрівель, оголосимо тендер на їхній ремонт», – каже директор департаменту житлового господарства ДМР Владислав Грицай.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Поділитися: