![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/moroz3-882x662.jpg)
У Покрові простилися з Героєм, який віддав життя за свободу України. Владислав Мороз загинув на Запорізькому напрямку поблизу села Новогригорівка. Про це повідомляє Покровська міська рада, пише «Наше Місто».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/moroz-1-882x662.jpg)
«Захищаючи Україну від російських окупантів, віддав життя покровчанин Владислав Мороз – старший сержант, командир гармати самохідного артилерійського взводу. 30 липня йому мало виповнитися 38 років», – повідомили у міській раді.
Віддати шану Герою прийшли представники влади, побратими, друзі знайомі та небайдужі люди.
![Новини Дніпра: загинув Владислав Мороз - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/moroz2-882x662.jpg)
Схиливши голови в скорботі люди ставали на коліна, утворюючи «живий коридор» пошани. Глибокий сум, сльози, квіти. Чин поховання здійснив благочинний Православної церкви України м. Покров протоієрей Іван Назарик.
Щиро співчуваємо і поділяємо горе з рідними. Доземний уклін, вічна пам’ять і слава Герою!