![Безпечно та комфортно: у дитячих садочках Дніпра тривають облаштування укриттів](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/0x0-4-8-1060x596.jpg)
Ремонт та облаштування. У дитячих садочках Дніпра ведуться роботи. За приклад – дошкільний заклад освіти № 339. Тут ремонтні роботи на фінішній стадії.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/0x0-16-883x662.jpg)
«Маємо зауваження – слід трохи підняти труби комунікацій, бо вони можуть заважати переходу дітей до укриття. Зауваження буде передано до технічного відділу і ліквідовано», – зазначила заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарної політики Ксенія Сушко.
Після укриття будуть укомплектовувати всім необхідним устаткуванням. Встановлено автоматичну пожежну сигналізацію, облаштовано аварійні виходи, медичний куточок, необхідні меблі. Все згідно з державними стандартами. До початку повномасштабного вторгнення садочок відвідувало 115 дітей.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/0x0-2-10-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/0x0-3-11-1060x596.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/0x0-4-7-1060x596.jpg)
«На облік до садочку беремо всіх, хто бажає. Зараховуємо і внутрішньо переміщених осіб. Спілкуємося з батьками, розповідаємо, які роботи ведуться. Як тільки можна буде – відкриємо садочок. Вони всі хочуть у садочок: і дорослі, і діти», – говорить директорка КЗДО №339 ДМР Наталя Камалова.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/0x0-1-10-883x662.jpg)
«Плануємо до кінця року завершити роботи. Можливо, будемо розглядати питання щодо виходу у дитячі садочки поетапно, в залежності від готовності укриттів, але це не кінцеве узгодження. Ми все будемо обговорювати з батьками», – резюмувала заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарної політики Ксенія Сушко.