![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-26_11-33-44-883x662.jpg)
Сьогодні черговий по місту, директор підприємства КП «Дніпроводоканал» ДМР Юрій Гамазинський, перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо облаштування найпростіших укриттів у місті Дніпро та їх доступність у будь-який час доби, пише “Наше місто“.
Укриття знаходиться в будівлі школи №51 по вул. Чечелівська, 4А. Приміщення вміщає в собі до 250 осіб. В даному укритті облаштовано місця для сидіння, туалетні кімнати, медикаменти для надання невідкладної долікарської допомоги, шанцевий інструмент, вогнегасники, питна та технічна вода. Крім того, є додаткове аварійне освітлення (від акумуляторних батарей).
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-26_11-33-29-883x662.jpg)
Укриття працює цілодобово, там завжди знаходяться відповідальні особи для того, щоб впустити до укриття усіх мешканців, які проживають біля комунального закладу, у випадку сигналу повітряної тривоги. Біля входу облаштоване місце для чергового, ним ведеться облік відвідувачів укриття.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-26_11-33-31-2-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-26_11-33-34-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-26_11-33-35-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-26_11-33-38-883x662.jpg)