Skip to content

Інспекційний об’їзд: черговий по місту перевірив роботу підрозділів Нацполіції та укриття у школі

Олена Завгородня

У п’ятницю заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради Дмитро Редька, який цього дня є черговим по місту, відвідав один із підрозділів Національної поліції – роту з обслуговування водних об’єктів. Детальніше про це читайте в матеріалі «Наше Місто».

Міський голова Борис Філатов поставив перед профільним департаментом завдання – усіляко допомагати службам, які стежать за безпекою і громадським порядком та рятують людей.

«Поспілкувався з ротою обслуговування водних об’єктів щодо організації роботи, оглянув оснащення, спорядження. У цілому підрозділ є дієздатним для виконання поставлених завдань. Співробітники поліції обстежують водний простір, берегову зону, виявляють правопорушення. У червні міська рада виділила фінансову допомогу Дніпровському районному відділу поліції – 7 млн грн. А навесні патрульній поліції, до якої і належить рота обслуговування водних об‘єктів, з міського бюджету виділено субвенцію 2,5 млн грн. Кошти виділяємо на придбання пально-мастильних матеріалів, матеріально-технічне забезпечення, закупівлю транспортних засобів», — підкреслив Дмитро Редька.

Щодня на воду виходять від 3 до 5 екіпажів. Як повідомив командир роти з обслуговування водних об’єктів Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Олександр Крохмалюк, під час патрулювання виявляють адміністративні та кримінальні правопорушення.

«Найчастіше трапляються правопорушення, пов‘язані з незаконним виловом біоресурсів та вирубкою дерев. Рота складається із 35 співробітників. Маємо 4 катери та 5 автомобілів».

Під час інспекційного об’їзду черговий по місту перевірив і укриття у школі № 2.  

«Відвідавши цю локацію, укриття, переконався, що воно добре оснащено, виконаний ремонт, облаштовано все відповідно до вимог ДСНС. В укритті є вентиляція, санвузли, запаси води, вогнегасники. Також є медичний куток, локація для дітей, кімната для відвідувачів з домашніми тваринами. Головне те, що є цілодобовий доступ мешканців до цього укриття. На місці є черговий, розміщено контакти, до кого можна звернутись в разі потреби», – додав Дмитро Редька.

Новини Дніпра: черговий перевірив роботу поліції - Наше Місто

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: