Skip to content

Грози, град та шквальний вітер: синоптик попередив про небезпечну погоду в липні

Софія Танченко

Новини Дніпра: Погода в липні буде небезпечною

У 2023 році, як і в попередні роки, липень буде найтеплішим місяцем літа. Проте зараз варто готуватися до небезпечних погодних явищ, таких як зливи, град та гроза. Про це попередив синоптик Ігор Кібальчич, передає “Наше місто”.

Температурний фон у першій декаді місяця очікується вищим за середні багаторічні показники. У більшості областей України денна максимальна температура сягатиме +27…+33 °С, за винятком західних та північних регіонів – тут передбачаються комфортні +23…+28 °С. У південних та східних областях опадів буде замало, а от у західній частині України спостерігатиметься їх надлишок, особливо у Карпатському регіоні.

У другій декаді липня температура повітря збережеться вищою за норму з максимальними значеннями в південній половині країни. Дощі розподілятимуться нерівномірно по території, місцями у супроводі гроз, граду та шквалистого вітру. На тлі тривалого періоду високих температур, є ризик розвитку ґрунтової посухи у південних, центральних та місцями у східних областях. Високим очікується і рівень пожежної небезпеки.

У третій декаді липня буде прохолодніше, а у південній половині країни ситуація із зволоженням залишиться на досить складному рівні.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: